Младински сиви Синсинати црвени повторуваат маица за лого

Младински сиви Синсинати црвени повторуваат маица за лого

Во продавницата
DEN 3.00
Стока:

Поставете го вашиот млад обожавател на Цинсинати Црвените со оваа впечатлива маица. Се одликува со логото на тимот во однос на повторувачкиот збор. Дајте му на вашиот млад човек задолжително парче опрема на Синсинати црвени со оваа елегантна кошула. Синсинати црвени момчиња 4-18 SS Tee 9k3bxmbtb m8.

Карактеристики на производот

Поврзани производи