Елка Здолниште Снег Ќебе Круг Божиќ Вештачки Снег Ќебе Лажни Бел Снег Килим За Снежни Зимски Декор

Елка Здолниште Снег Ќебе Круг Божиќ Вештачки Снег Ќебе Лажни Бел Снег Килим За Снежни Зимски Декор

Во продавницата
DEN 479.84
Стока:

Опис : фустаните За Новогодишна елка се совршена божиќна декорација за која било локација, како што се дом, канцеларија, забава, училиште, продавница итн. Тркалезни Здолништа За Новогодишна елка прават прекрасен додаток на вашите украси За божиќна сезона! Лажните снежни ќебиња за новогодишна елка се исто така совршена опција за подарок.Карактеристики : Елка Здолниште-Боја : како што е прикажано.- Материјал : Полиестер.- Големина : Дијаметар : 80 см/31,50 инчи.Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Материјал : Здолништето За Новогодишна Елка изработено од издржлив и стабилен полиестер е долготрајно,исто така меко и удобно. Спецификација : Тркалезни Здолништа За Новогодишна елка се со дијаметар од 80 см и се погодни за секое дрво со големина од мало до големо. Апликација : Лажното Снежно Ќебе За Новогодишна Елка одговара на вашиот под, Новогодишни светла, Божиќни топки и други украси, додавајќи празнична атмосфера. Подарок : Килимот За Новогодишна Елка би требало да биде прекрасен божиќен подарок за вашите семејства и пријатели. Лесно за чување : Божиќното Вештачко Снежно Ќебе може да се преклопи, што е лесно за складирање и носење без да зазема премногу простор.

Карактеристики на производот

Поврзани производи