Вахан Adjономски Прилагодлива Висина Вртливата Столица, Генерално: 15.9 W 17.7 D, Детали За Гаранција: Денови

Вахан Adjономски Прилагодлива Висина Вртливата Столица, Генерално: 15.9 W 17.7 D, Детали За Гаранција: Денови

Во продавницата
DEN 1.33
Стока:

7 " D, Детали За Гаранцијата : 90 Дена. Рамка Материјал : Пластика/Акрилик. Заштита На Подот : Гумени Влошки. Отоманската : Не. Земја На Потекло : Кина. КАРАКТЕРИСТИКИ . Можеби ќе ви се допаднат и следниве производи. ПРИЛАГОДЛИВ . Вртливата. Вкупна Тежина На Производот : 11 фунти.

Карактеристики на производот

Поврзани производи