Замена Дел За Кирби Генерација III Килим Реноватор Правосмукалка Сунѓер филтер # 307389S

Замена Дел За Кирби Генерација III Килим Реноватор Правосмукалка Сунѓер филтер 307389S

Во продавницата
DEN 0.67
Стока:

Замена Дел За Кирби Генерација III Килим Реноватор Правосмукалка Сунѓер Филтер (2 PK)# 307389 S Се Вклопува Во Модели : - G3 Генерација 3, G5 Генерација 5, G6 Генерација 6, Крајната G, Дијамант Издание, G4 Генерација 4, G6, Sentria. Боја : - Како Што Покажува Сликата. Направено од квалитетен материјал за да ве одржува вакуум безбеден и во работна состојба цело време. 100% гаранција за задоволство со вашето купување. Ние нудиме 30-дневна гаранција за враќање на парите. Купувачот е одговорен за враќање на превозот.

Карактеристики на производот

Поврзани производи