Инктастична Тетка Ми Е Медицинска Сестра И Херој Подарок Бебе Момче Или Бебе Девојка Боди

Инктастична Тетка Ми Е Медицинска Сестра И Херој Подарок Бебе Момче Или Бебе Девојка Боди

Во продавницата
DEN 255.84
Стока:

Мојата Тетка Е Медицинска Сестра и Херој Бебе Боди. Покажете ја вашата поддршка за вашата тетка која работи напорно за да спаси животи. Нашите унисекс едноделни бебешки боди прават одличен подарок за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Идеален подарок за секој нов родител кој ќе сака по еден во секоја боја. Бебе Боди. Инктастична Тетка Ми Е Медицинска Сестра И Херој Новороденче Краток Ракав Боди Унисекс Жолта 6 Месеци. Совршен начин да покажете благодарност за херојот во вашиот живот. Мојата Тетка Е Медицинска Сестра и Херој Бебе Боди. Покажете ја вашата поддршка за вашата тетка која работи напорно за да спаси животи. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. професии внука внук горд медицинска сестра медицинска здравствена заштита срца стрели работа професија ад едно парче новороденче ползавец.

Карактеристики на производот

Поврзани производи