Тобелинт Метална Боја Мермерна Текстура Случај за iPhone 11, Тенок Целосен Заштитен Капак со Странично Печатење #13

Тобелинт Метална Боја Мермерна Текстура Случај за iPhone 11, Тенок Целосен Заштитен Капак со Странично Печатење 13

Во продавницата
DEN 2.33
Стока:

Дали барате уникатна футрола за телефон?Ве молиме погледнете го овој случај.Ние првично го дизајниравме овој прекрасен модел, како што го прави вашиот телефон толку симпатичен.Што е најважно,ние користиме технологија за печатење на длабоко ниво од 720 степени.Не само на задната страна, ние исто така ја печатиме шемата на четирите страни на куќиштето, правиме куќиштето и моделот на телефонот да изгледаат поинтегрирани.Светли и живописни обрасци, што го прави вашиот телефон толку поинаков! Технологија : 720 степен технологија за длабоко ниво на печатење, печатење на моделот на четирите страни и задниот дел на куќиштето.Моделот никогаш не исчезнува!. Заштита : Тврд компјутерски материјал, заштита од воено одделение, нудејќи заштита до 8 стапки капка. Компатибилност : калапи со висока прецизност, многу лесен за пристап до сите копчиња и порти,лесен за инсталирање или отстранување. Уникатно : Нашите дизајнери комбинираат многу elementsетски елементи за првично да го дизајнираат овој уникатен случај, како што го прават особено привлечен. Услуга : задоволството на Клиентите е на прво место. Ако сте незадоволни од овој случај од која било причина, слободно контактирајте не, ние ќе одговориме во рок од 24 часа и ќе организираме целосна наплата или замена што е можно поскоро.

Карактеристики на производот

Поврзани производи