Триаголник На Птици Врамени Сликарство Печатење

Триаголник На Птици Врамени Сликарство Печатење

Во продавницата
DEN 255.84
Стока:

Овој Триаголник На Сликарско Печатење Во Рамка На Птици е врвен квалитет На печатење На giclee на архивска хартија со висока резолуција. Уметничкото дело е направено Од Ер Тарни. Има украсени рабови кои се рачно исечени. Изработен е од висококвалитетна издржлива рамка што не се искривува, пристигнува подготвена за закачување и вклучува сертификат за автентичност. Уметничкото дело го има потписот на уметникот на предната страна. Триаголник На Птици Врамени Сликарство печатење.

Карактеристики на производот

Поврзани производи