Острилка За Моторна Пила, Рачна Рачка Отпорна На ' Рѓосување Лесен Синџир Заострување Жига Алуминиумска Легура Пренослив За Електрични Пили Злато

Острилка За Моторна Пила, Рачна Рачка Отпорна На ' Рѓосување Лесен Синџир Заострување Жига Алуминиумска Легура Пренослив За

Во продавницата
DEN 351.84
Стока:

Острилка за моторна пила, Рачна Рачка Отпорна На Рѓосување Лесен Синџир За Острење Жига Алуминиумска Легура Пренослив За Електрични Пили Златна Спецификација : Тип На Ставка : Острилка За Моторна Пила Материјал : Алуминиумска Легура, Волфрам Челик Применливи Машини : за повеќето видови моторни пили и електрични пили.Должина : Прибл. 87мм / 3,43 вовнатрешен Дијаметар : Прибл. 35х9, 5мм 1, 38х0, 37нежина : Прибл. Список На Пакети 231g/8.15 oz : 1 x Острилка За Моторна Пила1 x Рачен Чудак3 x Глава за Мелење 1 x Шестоаголен Клуч3 x Навртка Широка Употреба : острилката на моторната пила е долга 87mm и има внатрешен дијаметар од 35x9, 5mm и погодна за повеќето видови моторни пили и електрични пили. Едноставен За Употреба : Само закачете ја стегачот на прачката, поставете ја шепата на забот, вметнете го брусот во водечката грмушка, свртете ја рачката за употреба. Ефикасно : алатката за острење Моторна Пила овозможува вашиот ланец да се изостри за кратко време. Чувајте ги ланецот и шините подмачкани за да го намалите триењето и да го продолжите животот.

Карактеристики на производот

Поврзани производи