Персонализирани Стационарни-Бронтосаурус Диносаурус Момчиња Персонализирани Канцелариски Материјал Поставете Рамно Ви Благодариме Белешки-Забелешка Картички ?

Персонализирани Стационарни-Бронтосаурус Диносаурус Момчиња Персонализирани Канцелариски Материјал Поставете Рамно Ви Благодариме

Во продавницата
DEN 1.33
Стока:

Малку О Луиз! Канцелариски Материјал за диносауруси е совршен за сите слатки момчиња во вашиот живот!Комплет од 20 картички со бели или крафт пликови спакувани во јасна кутија.Големина на картичката : Рамен 4.25"х 5.5" ве Молиме испратете ми порака ако сте заинтересирани за рефус цени.Ако сакате доказ, нарачајте го овој оглас - (ова е за 1 дизајн-прилагодете ја вашата количина за повеќе од 1 макета). Благодарам!. Персонализирани Стационарни-Бронтосаурус Диносаурус Момчиња Персоналните Канцелариски Материјал Постави Рамен Ви Благодариме Белешки-Забелешка Картички Роденден Подарок.

Карактеристики на производот

Поврзани производи