Божиќен Украс Австрија 3д Знаме Црвена карирана Неонблонда

Божиќен Украс Австрија 3д Знаме Црвена карирана Неонблонда

Во продавницата
DEN 2.33
Стока:

Време е да ја декорирате куќата, Среќен Божиќ! Секој Украс е поединечно Отпечатен и украсен со проѕирно палто. Тие се прекрасни празнични украси, прават уникатен подарок за некој посебен или едноставно висат во прозорец. Без разлика каков е вашиот стил, овој украс ќе стане негувано празнично наследство. Божиќните Украси се повеќе од само подарок. Тие се ужива од година во година како што е ставен На Елка. Божиќен Украс Австрија 3д Знаме Црвена карирана Неонблонда.

Карактеристики на производот

Поврзани производи