Женски Обични Отворени Предни Кардигани Мек Обвиткан Кардиган Блејзер Со Долги Ракави

Женски Обични Отворени Предни Кардигани Мек Обвиткан Кардиган Блејзер Со Долги Ракави

Во продавницата
DEN 319.20
Стока:

Тип : Жени Блејзер. Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. Стил : Женски Блејзер, Блејзер Јакна, Отворена Предна Блејзер Јакна, Работен Блејзер. Тип На Шема : Цврста Боја. Боја : Каки, Кајсија Сива, Кајсија, Портокалова Црвена, Светло Розова, Беж Кајсија, Розова, (По Избор). Големина : S, M, L, XL, XXL, 3 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : 65% Памук, 35% Полиестер. Должина : Должина На Колкот. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зима. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Шопинг. Карактеристики : . 1. Полиестер и памук. Мека ткаенина. Оваа јакна доаѓа со одличен материјал. Мека И Удобна За Носење. 2. Погоден за секојдневен уличен изглед, деловна облека, стил на работна канцеларија, слободно време, секојдневен живот, одмор, одмор и така натаму. 3. Еднобојна, тенка фит, лесно поврзана со панталоните, здолништата, хеланките од жан. 4. Блејзерот е извонреден и класичен, навистина може да направи да изгледате многу привлечно. . Содржина На Пакетот : . 1 х Блејзер (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). . Удобен и Мек Материјал : лесна и пријателска за кожата ткаенина, малку потенка од маица, така што предизвикува нејзино збрчкање. Кога ќе го примите, можете да го измиете на студ и да го закачите на закачалка за да се исуши и брчките ќе се намалат. Моден Дизајн : отворени предни, кратки, уникатни, еластични, секојдневни и лесни кардигани за жени. Овој вид краток кардиган не е премногу тежок и е погоден за цела година. Повеќенаменски : добро се координира со многу предмети во вашиот плакар! Одлично за фармерки, панталони, здолништа, хеланки, хулахопки во теретана, Маица, супер слатко и изгледа одлично со се!. Прилики : Носење на овој лесен кардиган секојдневно станувате во пролетните денови! Посоодветно е да го облечете овој уникатен блејзер во летна климатизирана канцеларија или кабина за да додадете и пријатна смисла и допир на женска боја!. Ве молиме погледнете го нашето мерење на големината пред да нарачате.

Карактеристики на производот

Поврзани производи