Плус Големина За Жени Обична Кошула Кратки Ракави В - Вратот Печатење Блуза Пуловер Блузи Кошула

Плус Големина За Жени Обична Кошула Кратки Ракави В - Вратот Печатење Блуза Пуловер Блузи Кошула

Во продавницата
DEN 271.84
Стока:

АЈОТ Плус Големина За Жени Обична Кошула Кратки Ракави В-Вратот Печатење Блуза Пуловер Блузи Кошула Табела : Големина : И Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94-116см/37.01-45.67 "Ракав : 21см/8.27" Должина : 68см/26.77 " Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100-122см/39.37-48.03 "Ракав : 22см/8.66" Должина : 69см/27.17 " Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 106-128см/41.73-50.39 "Ракав : 23см/9.06" Должина : 70см/27.56"Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 112-134см/44.09-52.76 "Ракав : 24см/9.45" Должина : 71см/27.95 " Големина : ХХЛ Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 118-140см/46.46-55.12 "Ракав : 25см/9.84" Должина : 72см/28.35 " Големина : ХХХЛ Големина. : 3x-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 124-146cm/48.82-57.48" ракав : 26cm/10.24" Должина : 73cm/28.74"Големина : XXXXL Големина. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 130-152cm/51.18-59.84" Ракав : 27cm/10.63" Должина : 74cm/29.13"Големина : XXXXL Големина. : 5 X-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 136-158cm/53.54-62.20 "Ракав : 28cm/11.02 " Должина : 75cm/29.53"Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни3.Удобен материјал, погоден за различни прилики.Информации за производот : Сезона : Пролет, Пад : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерпетер : Стил На Печатење : Секојдневен,Сексислав должина : Кратка Јака За Ракави : V-должина на ѓердан : Редовно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линијата што добивате : 1xwomenени Врвови Забелешка : 1.Ве молиме внимание!!! 1см=0. 3937инч2.Ве молиме потврдете ја вашата големина пред да ги поставите нарачките.3.Ве молиме слободно контактирајте не. Лесна ткаенина. ЛАДНА ВОДА За ПЕРЕЊЕ - Машина за Перење во ладна вода. Падне сува ниска. Предлози за совпаѓање : Нашите врвови можат да бидат спарени со која било должина на панталони, широки панталони, хеланки или ракети, а исто така може да се комбинираат со различни стилови на здолништа со биста. Увезени. Ве молиме проверете ја табелата со големини подолу за да ја осигурате вашата нарачка.

Карактеристики на производот

Поврзани производи