Женски Врвови Дами Со Кратки Ракави Блуза Обична Цврста Мода В-Вратот Летна Туника Блузи Вино м

Женски Врвови Дами Со Кратки Ракави Блуза Обична Цврста Мода В-Вратот Летна Туника Блузи Вино м

Во продавницата
DEN 1.67
Стока:

Овој Моден Краток Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : V-Шема На Вратот : Цврста. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С САД : 4 Биста : 90см/35.43" Рамо : 38см/14.96" Ракав : 21см/8.27" Должина : 66см/25.98" Големина : М САД : 6 БИСТА : 94см/37.01" Рамо : 39см/15.35" Ракав : 23см/9.06" Должина : 67см/26.38" Големина : Л Сад : 8 БИСТА : 100см/39.37" рамо : 40см/15.75" ракав : 24см/9.45" должина : 68см/26.77" големина : xl Сад : 10 Биста : 106см/41.73" Рамо : 41см/16.14" Ракав : 25см/9.84" Должина : 69см/27.17" Големина : 2xl Сад : 12 Биста : 112cm/44.09" Рамо : 42cm/16.54" Ракав : 26cm/10.24" должина : 70cm/27.56" Големина : 3 XL Сад : 14 биста : 118cm/46.46" рамо : 43cm/16.93" ракав : 27cm/10.63" должина : 71см/27.95" ЛЕТНИ врвови ЗА Жени 2023 трендовски. Блузи За Жени. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација. Женски Крпи ; Женски Летни Врвови.

Карактеристики на производот

Поврзани производи