Женски моден Џеб Со Цврста Боја Со Долги Ракави Лабава Качулка Јакна Палто фустани блузи за жени

Женски моден Џеб Со Цврста Боја Со Долги Ракави Лабава Качулка Јакна Палто фустани блузи за жени

Во продавницата
DEN 351.84
Стока:

Женска Мода Еднобоен Џеб Со Долги Ракави Лабава Качулка Јакна Палто Лесна и стилска надворешна облека со рамен дизајн е изработена од висококвалитетна мека ткаенина. Моден дизајн, секојдневен долг ракав, лесен капут, секојдневно секојдневно палто . Дневната тенка и шарена јакна за трчање јога погодна за млади девојки е многу погодна за јога, Пилатес, џогирање, трчање, на отворено, улица, училиште, канцеларија, работа, патување, забава и фестивал за враќање дома. Тие се исто така совршени и достапни подароци за вашето семејство, пријатели, девојки и сестри. Женска дневна облека во пролет, лето ,umn и зима.Кул за носење сезона : сезони пол : женска пригода : слободно време, забава, плажа материјал : Тип на полиестерпетер Тип : Шаховски Стил : лежерна должина на ракавот : долга должина на ракавот : Општо : Одговара на големината Како да се мие : Рачно перење во ладна вода, миење раце или машинско перење што добивте : 1 ЕЕЗ женски coat Size Bust Shoulder Sleeve Lengthm108cm/42.52"58cm/22.83"49cm/19.29"69cm/27.17"L114cm/44.88"59cm/23.23"50cm/19.69"70cm/27.56"XL120cm/47.24"60cm/23.62"51cm/20.08"71cm/27.95"XXL126cm/49.61"61cm/24.02"52cm/20.47"72cm/28.35" Size : MBust : 108cm/42.52"Shoulder : 58cm/22.83"Sleeve : 49cm/19.29"Length : 69cm/27.17"Size : LBust : 114cm/44.88"Shoulder : 59cm/23.23"Sleeve : 50cm/19.69"Length : 70cm/27.56"Size : XLBust : 120cm/47.24"Shoulder : 60cm/23.62"Sleeve : 51cm/20.08"Length : 71cm/27.95"Size : XXLBust : 126cm/49.61"Shoulder : 61cm/24.02"Sleeve : 52cm/20.47"Length : 72cm/28.35" Табела Со Големини : Големина : М Биста : 108см/42,52" Рамо : 58см/22,83" Ракав : 49см/19,29"Должина : 69см/27,17" Големина : Л Биста : 114см/44,88" Рамо : 59см/23,23" Ракав : 50см/19,69"Должина : 70см/27,56" Големина : Xl биста : 120cm/47.24" рамо : 60cm/23.62" ракав : 51cm/20.08 " долг ракав,хенли,v вратот,цврста боја,Копче,лабава. Совршено за спарување со фармерки,шорцеви, слаби хеланки. Добро изработен густ врв за пуловер туника, супер удобен, топол и Мек.Класичниот ревер го прави да изгледа уникатно, а лабавото вклопување го истакнува секојдневниот стил.Одлично за есенска и зимска гардероба. Овој женски џемпер за хеланки вратот на вратот со ревер со долги ракави е совршен избор за канцеларија, работа, секојдневно, забава, училиште, одмор, дом, датум, божиќ,ноќно излегување, зимски активности во затворени простории и на отворено или како подарок за вашата сопруга. Рачно перење ладно, машинско перење со вреќа за перење препорачано, без белило, закачете суво.

Карактеристики на производот

Поврзани производи