Самикар Женски Качулка Печатење Лабава Повик Мода Долги Ракави Дуксер Блузи

Самикар Женски Качулка Печатење Лабава Повик Мода Долги Ракави Дуксер Блузи

Во продавницата
DEN 351.84
Стока:

Големина Шема : . Големина : С Биста : 98см/38.58" Рамо : 48см/18.90" Ракав : 57см/22.44 "Должина : 61см/24.02". Големина : М Биста : 102см/40.16 "Рамо : 50см/19.69" Ракав : 58см/22.83 "Должина : 63см/24.80". Големина : L Биста : 106cm/41.73 "Рамо : 52cm/20.47" Ракав : 59cm/23.23 "Должина : 65cm/25.59". Големина : XL Биста : 110cm/43.31 "Рамо : 54cm/21.26" Ракав : 60cm/23.62 "Должина : 67cm/26.38". Големина : 2xl Биста : 114cm/44.88 "Рамо : 56cm/22.05" Ракав : 61cm/24.02 "Должина : 69cm/27.17". Информации за производот : . Сезона : Цела Сезона. Пол : Жени . Повод : Повик. Тип На Шема : Печатење. Стил : Секојдневен. Должина : Редовно. Сихуета : Молив. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови Ткаенина : мек материјал, удобен, дише, лесен, пријателски за кожата, супер симпатичен и ласкав. Додаток : со женски врв и блуза, лесно може да се облече или секојдневно. Изгледаат одлично со хеланки, панталони, фармерки, здолништа, шорцеви, чизми, кардигани, јакни, палта итн. Прилика : овој врв е совршен за пролет, лето, fall и зима. Погоден за состаноци, работа, одмор, канцеларија, училиште, бизнис, формално, интервју, на отворено, дома, шопинг, клуб, забава, улица, дневен фустан, одмор, патување и други прилики. Нега на перење : ладно машинско перење или рачно перење/закачување или сушење/без белење/без сушење cleaning.It е совршен подарок За Денот на Благодарноста и Божиќ за мама, сестра, девојка и најдобра пријателка.

Карактеристики на производот

Поврзани производи