Офмер Дуксери Џемпери За Жени Клиренс Повеќебоен Принт Дуксери Со Долги Ракави Женски Маици Со Долги Ракави Зимски Дуксери Пуловер Врвови Удобно

Офмер Дуксери Џемпери За Жени Клиренс Повеќебоен Принт Дуксери Со Долги Ракави Женски Маици Со Долги Ракави Зимски Дуксери Пуловер

Во продавницата
DEN 0.33
Стока:

Женски Зимски Дуксер Пуловер Врвови Со Долги Ракави Comfortable Features : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Многу кул за носење,, 3.Уникатниот дизајн ве прави поубав4.Како што е новото, изјавата на љубовта!5.Одлично за забава, секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Сезона : : Пролет/Aut/Зима Пол : Жени, девојка повод : Дневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, моден ракав должина : Целосна Јака : Должина На Качулка : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линијата што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Блуза.Овие материјали се меки,а цврстото густо руно со висока густина на бод останува топло и пријатно,густо и удобно, ве одржува топло во fall и зима. €és Design® : Есенски тимови За женски / женски атлетски дуксери обложени со руно/женски дуксер со пуловер/јака за рамо со капка/џебови од кенгур/патентот работи непречено/обложена со руно/мека внатре/опуштено вклопување / чувајте го ветерот и студот. €_ Совпаѓање● : може да се совпадне со различни типови панталони.Како што се фармерки, спортски панталони, хеланки, секојдневни панталони,хулахопки итн.И можете да одговарате на се што сакате внатре за да создадете мода и убав изглед во пролет, aut и winter.In заклучок, овој моден долг ракав е идеален избор во вашата гардероба. €_ Пригода q : овој долг ракав е погоден за секојдневно, секојдневно носење, канцеларија, играње топка, забава, училиште, трчање, спорт, теретана, танцување, лизгање, пешачење, велосипедизам, јога, пролет, fall и зима. €_ Совети : Машина Или Рачно Перење Со Ладна Вода/Висат Или Линија Сува/Без Белило/Без Хемиско Чистење.1. Трикотажата лесно се деформира, затоа не влечете силно.2. начинот на проветрување треба да биде плочки.3. Измијте рачно во ладна вода и избегнувајте машинско перење во машини за перење домаќинства ако е можно. Сите други прашања, ве молиме контактирајте не слободно!.

Карактеристики на производот

Поврзани производи