Срцев ннеј женски шема на џемпер од патент

Срцев ннеј женски шема на џемпер од патент

Во продавницата
DEN 426.72
Стока:

Ние го кршиме овој џемпер за пуловер од четврт-зип од срцев удар. Симпатична, привлечна шема го истакнува вашиот изглед на денот со џемпер со лесен дизајн на пулвер и заврши во удобно плетење. Спарете го овој плетен пуловер со омилените фармерки и чизми за разноврсен стил - ден или ноќ. Материјал : 100% акрилик. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : полу-опремена. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер со затворање на четврт-зип. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : шема на контраст; плетено тело. Џемпер за пулвер од четвртина-зип-зим од срцев удар.

Карактеристики на производот

Поврзани производи