Време на одмор, женски и женски плус големина Божиќен џемпер и лента за глава, 2-парчиња

Време на одмор, женски и женски плус големина Божиќен џемпер и лента за глава, 2-парчиња

Во продавницата
DEN 2.67
Стока:

Грда забава со џемпери или расположи за одмор, има толку многу причини да се носи џемперот со долг ракав за време на празникот. Хумористичен, и ох-толку мек, овој стил на привлечност е сигурен дека ќе создаде насмевки каде и да го носите. Врзете го вашиот ансамбл со координативната лента за глава за максимална забава. Исто така, прави одличен подарок. Материјал : 100% акрилик. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : џемпер и лента за глава. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Декорации за празници. Одморен џемпер и лента за глава поставени за жени од време на одмор.

Карактеристики на производот

Поврзани производи