Женски Нов Врат На Екипажот Еднобоен Лабав Обичен Моден Пуловер Џемпер

Женски Нов Врат На Екипажот Еднобоен Лабав Обичен Моден Пуловер Џемпер

Во продавницата
DEN 351.68
Стока:

Џемпери За Жени Врат На Екипажот Еднобоен Лабав Пуловер Џемпери Големина : С Биста : 136см/53,54" Рамо : 70см/27,56" Ракав : 45см/17,72" Должина : 49см/19,29" Големина : М Биста : 140см/55,12" Рамо : 71см/27,95" Ракав : 46см/18.11" Должина : 50см/19.69" Големина : Л Биста : 144см/56.69" рамо : 72см/28.35" ракав : 47см/18.50" должина : 51см/20.08" големина : Xl Биста : 148см/58.27" рамо : 73см/28.74" ракав : 48см/18.90" должина : 52см/20.47"Повод : Џемперот Ве Тера Да Претставите Заоблена силуета, која е погодна за забава за Ноќта на Вештерките, божиќ, нова година, ноќно излегување, канцеларија, Шопинг, празник, подароци за денот на вљубените. Спарете Со Чизми до Глуждот за Сладок и Шик Изглед. Фрли На Потпетици, Ѓердан за Симпатичен и Трендовски Изглед. Џемперот Е Идеален Придружник За Модерни Облеки Воumn И Зима.Материјал : Меката Ткаенина Ви Носи Неверојатно Искуство Со Носење. Редовната Дебелина Обезбедува Да Не Се Провери Додека Ве Загрева. Благодарение На Еластичната Ткаенина, Класичниот Џемпер Е Погоден За Повеќето Фигури. Лесната Ткаенина Што Дише Има Свилено Мазно Чувство, Што Е Од Корист За Заштита Од Ребрести Кожа. Покрај Тоа, Совршено Создава Убава и Елегантна Женска Крива.Стил : ние сме посветени на создавање разноврсни и стилски Џемпери. Тоа е едноставен одговор, типична дилема "што да облечам денес". Едноставно плетење во комбинација со боја за совршена хармонија. Пристојната должина не само што ќе ве стопли, туку и целосно ќе ги промени пропорциите на нозете. Уникатниот дизајн на јаката и ракавите помага да се врами и израмни силуетата.Ве молиме љубезно проверете Ја Нашата Табела Со Големини во описот на производот пред купувањето. Благодарам. Поради различни монитори и осветлување, бојата на вистинските може да биде малку поинаква со горенаведените слики. Ве молиме погледнете го вистинскиот добиен производ. В Џемпери За Вратот За Жени Fall Зимски Крпеница. Бели Пуловер Кошули За Жени. Жените Руно Наредени Џемпер Кардиган Копчето Надолу Пред Зимски Капут. Дебели Долги Џемпери За Жени Со Кардигани Со Дуксери Со Џебови.

Карактеристики на производот

Поврзани производи