Време и време, женски кратки ракави, фустан од очите на очите со појас

Време и време, женски кратки ракави, фустан од очите на очите со појас

Во продавницата
DEN 826.72
Стока:

Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Полу-опремена. Ракави : без ракави. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Ракави : без ракави.Флипи, флерт и прекрасен. Фустан од очите на очите за жени од време и Тру. Грижа : Машината за перење. Fit : Полу-опремена. Затворање : Затворање на задниот патент. Затворање : Затворање на задниот патент. Должина : мини; 36,5 ”долг од центарот на задниот врат за големина M. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Грижа : Машината за перење. Фустан од очите на очите за жени од време и Тру. Материјал : 60% памук/40% полиестер; Поставена : 80% полиестер/20% памук. Фустан од очите на очите за жени од време и Тру. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Карактеристики : V-Neckline; Заглавени полите на очите; само-вратен појас на половината; наредени. Земја на потекло : Увезен. Земја на потекло : Увезен. Фустан од очите на очите за жени од време и Тру. Fit : Полу-опремена. Грижа : Машината за перење. Ракави : без ракави. Карактеристики : V-Neckline; Заглавени полите на очите; само-вратен појас на половината; наредени. Допрете во слаткиот стил на време и фустанот за очите на очите на Тру. Карактеристики : V-Neckline; Заглавени полите на очите; само-вратен појас на половината; наредени. Материјал : 60% памук/40% полиестер; Поставена : 80% полиестер/20% памук. Ракави : без ракави. Земја на потекло : Увезен. Ockебови : Ништо. Карактеристики : V-Neckline; Заглавени полите на очите; само-вратен појас на половината; наредени. Ден или ноќ Овој свеж и женски изглед ви овозможува да изгледате и да се чувствувате неверојатно. Ockебови : Ништо. Исклучиво на. Ockебови : Ништо. Затворање : Затворање на задниот патент. Затворање : Затворање на задниот патент. Весен изглед за сезоната, овој фустан без ракави се одликува со појас на половината и размачкана очите на очите. Ракави : без ракави. Должина : мини; 36,5 ”долг од центарот на задниот врат за големина M. Земја на потекло : Увезен. Ockебови : Ништо. Должина : мини; 36,5 ”долг од центарот на задниот врат за големина M. Грижа : Машината за перење. Должина : мини; 36,5 ”долг од центарот на задниот врат за големина M. Карактеристики : V-Neckline; Заглавени полите на очите; само-вратен појас на половината; наредени. Фустан од очите на очите за жени од време и Тру. Материјал : 60% памук/40% полиестер; Поставена : 80% полиестер/20% памук. Должина : мини; 36,5 ”долг од центарот на задниот врат за големина M. Fit : Полу-опремена. Fit : Полу-опремена. Земја на потекло : Увезен. Материјал : 60% памук/40% полиестер; Поставена : 80% полиестер/20% памук.

Карактеристики на производот

Поврзани производи