Телисое Женски Лето V Вратот Боемски Цветни Печати Мини Фустан Плус Големина Краток Ракав Заврши Плажа Краток Фустан Партија Коктел Фустан цветни-3XL

Телисое Женски Лето V Вратот Боемски Цветни Печати Мини Фустан Плус Големина Краток Ракав Заврши Плажа Краток Фустан Партија

Во продавницата
DEN 0.67
Стока:

Опис : . Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Пол : Жени Жена, Дами Женски. Стил : Женски Боемски Цветни Печатени Фустани Плажа Партија Мини Фустан Плус Големина Бохо Фустан. Материјал : 88% Полиестер, 12% Спандекс . Деколте : V Вратот. Должина : Должина На Коленото. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Сезона : Пролет, Лето. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Плажа, Состаноци, Филмови, Спорт. Карактеристики : . 1. Мода Цветни Печати Бохо Стил Фустан, v вратот дизајн направи фустан посебен. 2. Лесната ткаенина ве направи удобни и попријатни за кожата. 3. Погоден за пролет, лето, fall, одмор, плажа, секојдневни излети, забава, дом и секојдневно носење. Изработена од лесна ткаенина што дише, течна и воопшто не прилепена, мека на допир, удобна е за носење цел ден. Елегантен летен сарафан со плус големина со врвен супер растеглив материјал, совршено вклопување и удобни форми. Секси плус големина одговара и одблесокот сонцето фустани карактеристики светла боја цветни африкански печати фустани за жени, над должината на коленото, длабоко v вратот. Цветни плус големина лабави мини фустани за жени е добро дизајниран да одговара добро со сите чевли за мајка невеста работа ноќ надвор клуб партија коктел мајчинство црква домување вечер во лето. Машина-измијте ладно внатре-надвор на нежен циклус, не избелувајте, исушете ја линијата.

Карактеристики на производот

Поврзани производи