Женски Моден Обичен Ремен Без Ракави Без Ракави Отворен Фустан За Печатење На Грб Женски Фустани Црвен_ XL

Женски Моден Обичен Ремен Без Ракави Без Ракави Отворен Фустан За Печатење На Грб Женски Фустани Црвен_ XL

Во продавницата
DEN 343.68
Стока:

Женски Моден Обичен Ремен Со Кратки Ракави Со Краток Ракав Отворен Заден Фустан специфики : Сезона : Летен Пол : Женски Материјал : тип На Полиестерска Шема : Непозиционирана Должина На Ракавот За печатење : Дебелина Без Ракави : Стандардни Карактеристики Мек материјал, лесен и удобен, За Зимата! €Карактеристики}Тенок појас, секојдневен, quystyle Quasy Style Quession Style Quision Design Que Елегантен цветен принт, висок струк, стилски и quodes Прилики, секојдневно носење, матурска, клуб,патување,забава,канцелариска забава,коктел забава,новогодишна забава,Роденден, Датум За Божиќен одмор итн. Пакетот вклучува : 1 Компјутер Женски Фустан ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големина : Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Еу Биста Должина НА Колкот XL 10 14 40 110см/43,31" 105см/41,34" 116см/45,67" 83см/32,68" големина : xl сад : 10 велика британија : 14 Еу : 40 биста : 110cm/43.31" Половината : 105cm/41.34" колк : 116cm/45.67" ДОЛЖИНА : 83cm/32.68" ве молиме дозволете 1-3cm се разликува поради рачно мерење, благодарение (целото мерење во см и ве молиме забележете 1cm=0.39 инчи). €Карактеристики}Тенок појас, секојдневен,. ①Прилики, секојдневно носење, матурска, клуб, патување,забава,канцелариска забава,коктел забава,новогодишна забава,Роденден, Датум За Божиќен одмор итн. Дебелина : Стандард. ①Стилот Е Секојдневен Стил.

Карактеристики на производот

Поврзани производи