Женски Фустани Халтер Цврст Фустан Без Ракави Над Коленото Завиткајте Фустани Црвено М

Женски Фустани Халтер Цврст Фустан Без Ракави Над Коленото Завиткајте Фустани Црвено М

Во продавницата
DEN 271.84
Стока:

Детали за производот. КАЗКСД Женски Фустани Халтер Цврст Фустан Без Ракави Над Фустани За Завиткување На коленото Црвен Мгендер : Жени Жена, Дами Дама, Женскиматеријал : 95% Полиестер,5% Спандекс Бои : Црвена Големина : Должина На Мдрес : Над Должина На ракавот На колената : Деколте Без Ракави : Тип На Шаблон : Цврста Сезона : Пролет, Летни Прилики : Секојдневно, Патување, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, ДАТУМИ, Филмови Содржина На Пакетот : 1 Х женски фустан . Совети : . Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) ТКАЕНИНА : Фустаните За завиткување за жени се изработени од удобен И Лесен Полиестер, обезбедувајќи ви кул и пријатно искуство со носење. Овие боемски женски фустани се лесни, но не проѕирни, не тешки дури и во сончево време. Фустаните без ракави за жени дефинитивно е првиот избор за летна гардероба. ДИЗАЈН : печатени макси фустани за жени/бохо фустани со кратки ракави/фустан со набразден раб а-линија/фустан со замав со висок струк/боемски фустан со врат v/нивоа на течни фустани за жени/фустан со замав со појас/летни женски фустани/фустани со фит и одблесок за жени/лесен шифон макси фустан/фустани од макси жени на плажа. НЕЖЕН БОЕМСКИ ФУСТАН ЗА ЖЕНИ : женските Фустани За Завиткување ви овозможуваат меко пријатно искуство на допир, пријателско за кожата. Врвот на бохо фустаните е шик принт, разубавете ја вашата убавина. А-линија замав летни фустани со појас, прилагодете се на вашето ниво на удобност. ЗАДОЛЖИТЕЛНО ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА : женските фустани со печатени нивоа можат да одговараат со високи потпетици, чизми или сандали за трендовски изглед,исто така можат да се спарат со капа со обод за да ја покажат вашата дарежлива. Овој одблесокот боемски фустани за жени совршено одговара за секојдневно, датира, шопинг, канцеларија, плажа, одмор, партија, и така натаму. НЕГА НА ОБЛЕКА : за да се обезбеди долговечноста на женските фустани, се препорачува машинско миење во ладна вода и закачување за сушење. Избегнувајте употреба на белило или омекнувачи, бидејќи тие можат да ја оштетат нежната ткаенина и дизајн.

Карактеристики на производот

Поврзани производи