Нокивикис Женски Мини А-Линија Фустан, Долги Ракави Квадратни Вратот Чаден Фустан

Нокивикис Женски Мини А-Линија Фустан, Долги Ракави Квадратни Вратот Чаден Фустан

Во продавницата
DEN 574.08
Стока:

Женски Мини А-Линија Фустан, Секси Долги Ракави Квадратни Вратот Пушеле Возбуда Обичен Фустан. Карактеристики : . Мека и пријатна ткаенина која се чувствува одлично наспроти кожата. Рачно миење на ладно, суво на линија, ниско железо кога е потребно. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. Големина(см)tttttt t t. tt Length : t85t Bust : t66-116пресврт : t58-116tsleve : t65. Мt Length : t87t Bust : t70-120пресврт : t62-120tsleve : t66. Lt Length : t89t Bust : t74-124пресврт : t66-124tsleve : t67. XLt Length : t91t Bust : t80-130пресврт : t72-130tsleve : t68.5. Големина (инчи)tttttt t t. st Length : t33, 46 t Bust : t25, 98-45, 67пресврт : t22, 83-45, 67tsleve : t25, 59 . Mt Length : t34. 25 t Bust : t27. 56-47. 24пресврт : t24. 41-47. 24tsleve : t25. 98 . Lt Length : t35. 04 t Bust : t29. 13-48. 82пресврт : t25. 98-48. 82tsleve : t26. 38 . XLt Length : t35. 83 t Bust : t31. 5-51. 18пресврт : t28. 35-51. 18tsleve : t26. 97 . Спецификација : . Материјал : Полиестер. Боја : Вино Црвено, Црно, Кајсија, Камила. Стил : Секси. Сезона : Лето, Пролет, Fall. Вклучен Пакет. 1 Х Фустан. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од висококвалитетен полиестер. Ултра мека ткаенина, дише и тенка, лесна и многу удобна за носење. Карактеристика : Долги ракави, квадратен врат, цврста боја, избришани детали, облоги, над должината на коленото. Лесен за носење и полетување. Одговара за млади дами. Дизајн : Секси чаден фустан, е задолжителен за жените кои сакаат мода и убавина. Моден стил, ќе бидете повеќе шармантни и елегантни. Натпревар : добро Се Комбинира со високи потпетици, станови, чорапи, кардиган, сандали итн. Никогаш надвор од мода. Одличен подарок за денот На Вљубените или Годишнината. Прилики : Совршен За секојдневниот живот, датира, плажа, патување, ноќ надвор, вечер партија, датира, свадба, одмор, слободно време, и други прилики.

Карактеристики на производот

Поврзани производи