Долна облека За Жени Жени Со Челичен Прстен Тенка Долна Облека Градник Со Голема Големина без Сунѓер Елек Чипка Градник Долна Облека Градник плус Големина

Долна облека За Жени Жени Со Челичен Прстен Тенка Долна Облека Градник Со Голема Големина без Сунѓер Елек Чипка Градник Долна

Во продавницата
DEN 1.67
Стока:

Жени со Челичен Прстен Тенка Долна Облека Градник Со Голема Големина без Сунѓер Елек Чипка Градник Долна Облека Градник Плус Големина Женски Сезони : Лето, пролет, aut, зима. Пол : Женски, жени. Прилика : Секој ден, плус големина. Материјал : Најлон. Стил : Секојдневен,секојдневен. Дебелина : Стандард. Тип на појас : Фиксни ремени. Како да се мие : Рачно миење ладно, висат или воздух. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Долна облека 1. Изработени Од Материјали, Издржливи, Погодни за Секојдневно Носење. 2. Градник Дизајн со Чипка Шиење Чипка, Совршено Може Да Ја Одразува Вашата Фигура. 4. Ние Градници, Без Разлика Каква Боја Ќе Изберете, За Да Ви Бидат Поудобни За Носење.

Карактеристики на производот

Поврзани производи