Псеврлт Лето Женска Облека Женски Шорцеви Со Џебови Женско Дно Печати Секојдневен

Псеврлт Лето Женска Облека Женски Шорцеви Со Џебови Женско Дно Печати Секојдневен

Во продавницата
DEN 303.84
Стока:

59" : 8 9см/35.60" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 75см/29. Затворање на врвка. Функционални Џебови : Нашите шорцеви имаат џебови за лесно складирање на вашиот телефон, клучеви, картички и .94"Length : 34cm/13.Висина на моделот 5 ' 8 и големина На абење С. Рачно Миење.98"Length : 33cm/12.60"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Waist : 75cm/29.01" Должина : 32см/12. Прилагодлив појас за влечење за удобност.88" должина : 36см/14.39"XXL12164285cm/33.99" големина : xl Сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 Половината : 80СМ/31. Ткаенината погодна за кожата им овозможува на жените да имаат поудобно искуство кога ги носат овие шорцеви.99"XL10144080cm/31.78" големина : хххл сад : 14 велика британија : 18 Еу : 44 половината : 90см/35.50" : 104см/40.17" женските шорцеви печатат удобно дно со пижами со џебови И врвки За влечењекарактеристики : 65% ПАМУК 25% Полиестер Растеглив ткаенина,МЕКИ И УДОБНИ ШОРЦЕВИ за ЖЕНИ.91" должина : 35см/13.

Карактеристики на производот

Поврзани производи