Ново Перење Мама Жан Половината Панталони Низок Тексас Жени Шорцеви Кратки Фармерки Измиени Мини Цврсти Женски Фармерки Еластичен Отпад Жан Шорцеви Жени

Ново Перење Мама Жан Половината Панталони Низок Тексас Жени Шорцеви Кратки Фармерки Измиени Мини Цврсти Женски Фармерки Еластичен

Во продавницата
DEN 319.84
Стока:

Материјал : Денимстил : Секојдневен Пол : Женски шорцеви со Низок пораст со . Потресени прекини на тексас со детали и излитени рабови.Сезона : Тип На Летна Шема : Тип На Цврсто Затворање : Летање Со Патент Што добивате : 1 х Панталони проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Тип на половината : Ниска Прилика : Дневен,Секојдневен Тип : Редовни Жан Широки Панталони За Жени Жан Пинафор Фустан За Жени Дама Жан Жан Шорцеви Ромпер За Жени Жан Јакна Фустан женска Табела : . Големина : С Половината : 75см Должина : 30см : 95см големина : М Половината : 78см Должина : 31см : 100см големина : Л Половината : 81см Должина : 32см : 105смсајз : ХЛ Половината : 84см Должина : 33см : 110смсајз : ХХЛ Половината : 87см Должина : 34см : 115смсајз : ХХХЛ Половината : Должина од 91 См : 35 см : 120 см ве молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако Не Сте Сигурни Во Големината, Ве Молиме Испратете Ни Порака. Што Добивате : 1 Х Панталони. Тип На Затворање : Патент Мува. Тип На Половината : Низок. Сезона : Лето.

Карактеристики на производот

Поврзани производи