Синдисус Жени Широки Долги Ракави Блуза Дами Елегантни Кошули Копче Надолу Канцеларија Ревер Вратот Повик Блузи Греј С

Синдисус Жени Широки Долги Ракави Блуза Дами Елегантни Кошули Копче Надолу Канцеларија Ревер Вратот Повик Блузи Греј С

Во продавницата
DEN 335.84
Стока:

Содржина на пакетот : 1 x Women Блуза (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Карактеристика : женските секојдневни блузи доаѓаат со дизајн на вратот на ревер, долги ракави и затворање на предните копчиња, носете ги летните кошули и покажете го вашиот шармантен изглед4. Овие Маици се Направени од Полиестерски Ткаенини. Тоа Може Да Биде Облечен Или Носи Повеќе Случајно. Натпревар - Оваа Блуза Со Врвови На Вратот V Е Доволно Лесна И Доволно Убава за Носење Со Симпатичен Ѓердан со Панталони или Здолниште Во Пролетните Есенски Месеци. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.

Карактеристики на производот

Поврзани производи