Ханас Блузи Жени Лето Блузи Печати Резервоар Без Ракави Маици Графичка Блуза Бела М

Ханас Блузи Жени Лето Блузи Печати Резервоар Без Ракави Маици Графичка Блуза Бела М

Во продавницата
DEN 223.84
Стока:

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92см/36.22" Должина : 67см/26.38" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 96см/37.80" Должина : 68см/26.77" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 104см/40.94" Должина : 69см/27.17" големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 еу : 40 биста : 108cm/42.52" должина : 70cm/27.56" ГОЛЕМИНА : XXL САД : 12 велика Британија : 16 еу : 42 биста : 112cm/44.09" должина : 71cm/27.95" ЖЕНИТЕ ЛЕТНИ ВРВОВИ печатат маици со Резервоари без ракави графичка блуза карактеристики : моден дизајн, сосема нов,квалитетен! Сезона : , Летен Пол : Женоказија : Обичен Материјал : Тип На Полиестерпетер Тип : Дебелина На Печатење : Стандарден Пакет вклучува : 1 Компјутер Блуза ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку поинакви во зависност од поставките на компјутерот и мониторот табела со големини : ● ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ● : врвовите за жени се направени од лесен и допир на кожата, ве прават да се чувствувате лежерно и убаво. Можете да го покажете вашиот стил кога ќе го носите овој врв. Не можете да погрешите со овој врв!. ●ПЕЧАТЕЊЕ ВРВОВИ : како женски врвови, тие се печатат светло. Печатењето е живописно. Ќе фатите повеќе очи. Врвовите имаат многу убави отпечатоци и плус големини од кои можете да изберете, никогаш нема да бидете разочарани да купите некој!. ①Прилика : овој секојдневен врв лесно ќе се облече и ќе се облече. Убаво за вас да присуствувате на забава, клуб ,шопинг, запознавање или да ја носите на работа, канцеларија, бизнис, дури и патување, одмор, плажа, училиште и места за одмор. ●НЕГА : машинско перење во нежно, Закачете се за сушење, Не избелувајте!. €Натпревар● : Модерен и стилски дизајн е совршен за да одговара со вашите омилени хеланки, шорцеви, панталони, здолништа и сл. уживајте во меките врвови за облекување на допир.

Карактеристики на производот

Поврзани производи