Кошули За Жени Лабава Фит Графички Дами Пердув Печатење Шема Круг Вратот Краток Ракав Врвот Маици Кошули За Жени

Кошули За Жени Лабава Фит Графички Дами Пердув Печатење Шема Круг Вратот Краток Ракав Врвот Маици Кошули За Жени

Во продавницата
DEN 2.67
Стока:

Дами Пердув Печатење Шема Круг Вратот Краток Ракав Маица Врвот. Материјал : Полиестер,Спандекс, памук. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 180гр. големина На Пакетот : 28х24х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : S Биста : 96cm/37.80" ракав : 17.5 cm/6.89" Должина : 63cm/24.80"Големина : M Биста : 100cm/39.37" Ракав : 18cm/7.09" Должина : 65cm/25.59"Големина : L Биста : 104cm/40.94" Ракав : 18.5 cm/7.28" Должина : 67см/26.38"големина : xl Биста : 108см/42.52" ракав : 19см/7.48" должина : 69см/27.17"големина : xxl Биста : 112см/44.09" Ракав : 19.5 см/7.68" Должина : 71см/27.95" стил : Женски Графички маици,печатена новина со букви лабаво Вклопување, Печатени маици, секојдневни врвови Од Туника со плус големина. Женски Кампување Графички Маица, Класичен О-Вратот Маици, Женски Симпатична Јуниори Блузи Тинејџерка, краток Ракав Туники, Лабава Секојдневен Стил, Патување Маици За Жени, Смешни Маици За Жени со Изреки. Големина : Ве Молиме Изберете Една Големина Нагоре, Можете Да Изберете Соодветна Големина На Табелата Со Големини И Нашата Големина Е Азиска Големина. Сезона : Пролет Лето Aut Пол : Жените Повод : Повик.

Карактеристики на производот

Поврзани производи