Крази Денот На Независноста Дозвола Четврти јули Обичен Женски Круг Вратот Летен Градиент Независност Печатење Редовни Женски Ракави Врвот Црвено Л

Крази Денот На Независноста Дозвола Четврти јули Обичен Женски Круг Вратот Летен Градиент Независност Печатење Редовни Женски

Во продавницата
DEN 367.84
Стока:

Добредојдовте во нашата Продавница Ersази!!! ♥ Човечките суштества се создадени еднакви и обдарени од нивниот Творец со голем број неотуѓиви права, вклучувајќи го и правото на живот, слобода и потрага по среќа!Уживајте во секоја секунда од вашиот живот! ☀___ ★ Информации за производот ★ ★ ★____ Увезен_ Материјал : Полиестер_ Стил : Стилски,Секојдневен Quit : одговара на точно до големина quesone : Пролет,Лето,Aut, Прилика : Секојдневно носење / секојдневен изглед / плажа / отворено/ работа / канцеларија / училиште / дома / салон / лежење / шопинг / запознавање / одмор / одмор / забава / матурска / клуб / паб / ноќно излегување / коктел / дома доаѓање / патување / патување / подароци / подароци / модна Фотосесија / Улична Облека / Облека За Клубови} Машинско Перење Или Рачно Миење Во Вода Од 30 Степени, закачете се да се исуши Во Сенка, Забранете Белење.Не Бледнеат или не се намалуваат. големината може да варира во зависност од земјата, ве молиме проверете ја табелата со големини пред да поставите нарачка. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см/37.01 "Должина : 66см/25.98". големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Должина : 68см/26.77". големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 106см/41.73 "Должина : 70см/27.56". големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 112см/44.09 "Должина : 72см/28.35". големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 118см/46.46 "Должина : 74см/29.13". ✚✚✚-ЗАБЕЛЕШКА-✚✚✚✚ ве Молиме дозволете 0,4-0,8 инчи (1-2 см) се разликуваат поради рачно мерење.Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Real вистинската боја може малку да се разликува преку сликата на веб-страницата поради резолуцијата на компјутерскиот екран, контрастот итн.✚ ✚ ✚- - - - - - УСЛУГА✚✚✚✚ предметот ќе биде доставен за 7 - 12 дена.✚ Посветеноста во рок од 30 дена може да се врати бесплатно, бидете сигурни дека купувањето.✚ Доколку имате некаков проблем со превозот или услугата, слободно контактирајте не.Ние ќе ви одговориме во рок од 24 работни часа.✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈ Ersази Денот На Независноста Дозвола Четврти јули Повик Женски Круг Вратот Летен Градиент Независност Печати Редовни Женски Ракави Врвот Црвено L Клиренс. Денот На Независноста. Четврти Јули. Четврти јули. Розази Денот На Независноста Дозвола Четврти јули Обичен Женски Круг Вратот Летен Градиент Независност Печати Редовни Женски Ракави Врвот Црвена Л.

Карактеристики на производот

Поврзани производи