Трговска марка ликовна уметност Група b платно уметност по пекара во боја, бела мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност Група b платно уметност по пекара во боја, бела мат, црна рамка

Во продавницата
DEN 0.33
Стока:

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини Трговска марка ликовна уметност „Група 03 Б“ платно уметност по пекара во боја, бела мат, црна рамка : Уметник : Пекара во боја. Предмет : Модел. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Карактеристики на производот

Поврзани производи