Златна Фолија Дами Црна Маичка Кошула

Златна Фолија Дами Црна Маичка Кошула

Во продавницата
DEN 0.67
Стока:

Женска црна маица мики Маус. Направено од 100 проценти памук, оваа маичка содржи златна фолија ?Мики Маус типографија слика на предната страна. Официјално лиценциран. Мики Маус Златна Фолија Дами Црна Маичка Кошула Официјално лиценциран производ. Материјал : 100% Памук.

Карактеристики на производот

Поврзани производи