Инктастичкиот Театар е Мојата Спортска Сцена Маски Во Црно-Бела Женска Маица

Инктастичкиот Театар е Мојата Спортска Сцена Маски Во Црно-Бела Женска Маица

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

Театарот е Мојата Спортска Сцена Маски Женска Маица во црно-бело. Прави совршен подарок за Драмскиот Клуб на вашиот внук или внука! Инктастичкиот Театар е Мојата Спортска Сцена Маски Во Црно-Бела Женска Маица За Возрасни Женска Бура Камо ХХЛ. Идеален роденденски подарок за вашиот син или ќерка со страст за глума!. Прави совршен подарок за Драмскиот Клуб на вашиот внук или внука!. Театарот е Мојата Спортска Сцена Маски Женска Маица во црно-бело. 5.3 мл., претходно намален 100% памук. Половина инчен ребро средината лажичка вратот. активности театар глума трагедија комедија смешен хумор кардио активност забава облека облека маици возрасни дами.

Карактеристики на производот

Поврзани производи