Minecraft Момчиња Краток Ракав Маица, Големини 4-18

Minecraft Момчиња Краток Ракав Маица, Големини 4-18

Во продавницата
DEN 1.00
Стока:

Дозволете вашето малечко да ја изрази својата љубов кон иконскиот Ползавец Minecraft со оваа стилска детска маица. Изработена од висококвалитетен 60% памук и 40% полиестер, оваа маичка хедер греј има преден дизајн На Стив и Алекс кои се борат со долгата линија На Ползавци. Меката и удобна ткаенина е совршена за секојдневно носење и ги одржува пријатни цел ден. Без разлика дали играат на отворено или се релаксираат дома, тие ќе сакаат да го покажат својот стил во оваа кул и забавна маица. Оваа маичка хедер греј има преден дизајн На Стив И Алекс кои се борат со долгата линија На Ползавци. Висококвалитетно Детално Печатење. Логото На Minecraft И Упатствата За Перење Отпечатени Во Кошулата / Јаката Без Ознаки. Наведени Во Големината На Момчињата. 100% Официјално Лиценциран Minecraft Кошула, Загарантирана!.

Карактеристики на производот

Поврзани производи