Warенски жени без несакани ефекти маица градник стил-RF6781A

Warенски жени без несакани ефекти маица градник стил-RF6781A

Во продавницата
DEN 720.00
Стока:

Откријте го градник за маица без несакани ефекти на Ворнер. Дополнителни странични панели за покривање мазна подмачкувана испакнатост, додека еластичните страни и грбот не даваат несакани ефекти, за елегантен изглед што нема да се прикаже под врвовите без ракави и фустани. Чувствувајте се одлично во оваа страна измазнување, градник за маица. Минимизирајте ја испакнатоста со дополнителни широки страни за измазнување. Светлината како воздух, чашите за растојание од пена се ултра-дише. Лесно до достапност, целосно предни прилагодливи ленти за истегнување. Плишана, 3 колона, 2 реда кука и затворање на грбот на очите.

Карактеристики на производот

Поврзани производи