Две Тимови За Жени Лето Повик V Вратот Преголеми Маица Врвот Дуксери Слаби Моторџиски Шорцеви Тренерки Во Собата

Две Тимови За Жени Лето Повик V Вратот Преголеми Маица Врвот Дуксери Слаби Моторџиски Шорцеви Тренерки Во Собата

Во продавницата
DEN 2.33
Стока:

Добредојдовте Во Продавницата кинхвинг, ви посакувам среќен шопинг. Нашите производи се произведуваат во нашата сопствена фабрика со различни стилови. ♚Нудиме различни попусти и нудиме 30-дневна гаранција за квалитет. rest ве молиме бидете сигурни да поставите нарачка . ♚Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте ме, наша чест е да ви служиме. НЕКОЈ ПРАША. П : дали квалитетот на облеката е како што е опишано? . О : да, ако производот што го добивате не е опишан како што е опишано, ние сме подготвени да ви дадеме целосна наплата. . П : како да ја изберете големината? . О : Почитувана Кралица, ве молиме проверете ја нашата табела со големини, предлагаме да купите една две големини поголема. Благодарам . Мравки изработени од висококвалитетна ткаенина за брзо сушење со меко истегнување. Про-кожа, еластична издржлива, ја олеснува целосната и многу удобна за носење. ✿. Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас благодарам! Материјал : Жени Кои Одговараат На Комплети Изработени од Многу Мека, но Издржлива Ткаенина. Пријателска за кожата, Мека, Еластична, Удобна за Носење. Растегливата, Лесна И Дише Ткаенина Е Погодна За Цел ден, Лесна за Перење. Едноставен Живот, Едноставно Носење - Овој Основен Соодветен Комплет За Жени Е Костум Што Никогаш Не Тргне Наопаку. Дизајниран Во Класичен Стил На Лабаво Вклопување И Никогаш Не Излегува Од Мода.Ова е Одлична Облека за Луѓе Кои Сакаат Едноставни Стилови на Облекување. Модни Облеки : Пријатни Комплети, Комплет За Дневна Облека, 2 Парчиња Облека За Жени, 3 Парчиња Облека За Жени,Соодветни Комплети,Тинејџерска Облека,Секојдневни Облеки за Жени, Тренерки, Дуксери ,Есенски Тимови За Жени, Деловни Секојдневни Облеки За Жени, Облека За Одмор За Жени. Основниот Е Трендовски-Благодарение На Неговиот Пријатен И Секојдневен Стил И Ткаенина Погодна За Кожата.Ова Жените Појавување Облека Сетови Е Може Да Се Носи Како Пижами Сетови,Салон Носи,Џогирање Костум,Тренингот Во Собата,Јога Сет И Погоден За Сите Рекреативни Прилики. Известување За Големина-Големината Работи Мала Големина На Нарачката Предложена! Ве молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини За Специфични Мерења за Да Постигнете Совршено Вклопување.

Карактеристики на производот

Поврзани производи