&Т Објавување Прекрасна Волна Апликација

&Т Објавување Прекрасна Волна Апликација

Во продавницата
DEN 3.33
Стока:

Однесете ги вашите вештини за везење на следното ниво со осум шарени проекти од јасни килими од денар до перници и перници. Ц&Т Објавување Прекрасна Апликација За Волна : Техники Што Лесно се учат, Како што се совпаѓање на конец, коси игли и слоеви на ткаенина, ќе ви помогнат да постигнете чисти и остри линии секој пат. Автор : Дебора Гејл Тирико. Софтвер, 96 страници. Објавено година : 2015. ИЗБН 978-1-61745-160-7. Увезени.

Карактеристики на производот

Поврзани производи