Копче В Врвови На Вратот Плус Големина Лабави Фит Блузи Летни Зделки Кошули Едноставни Шик Маици За Слободно Време Животински Графички Лабави Основни Кошули Цвете

Копче В Врвови На Вратот Плус Големина Лабави Фит Блузи Летни Зделки Кошули Едноставни Шик Маици За Слободно Време Животински

Во продавницата
DEN 331.04
Стока:

24 "Ракав : 51см/20. Времето на испорака е 7-15 дена, имаме стабилни логистички канали и со нетрпение очекуваме да соработуваме со вас➥ви Благодариме за купување на нашите производи!♪ : ако не сте задоволни со примениот производ, или производот има проблеми со квалитетот, ние ќе ви обезбедиме едногодишен гарантен период И ќе бидеме одговорни за вашите нарачки и стокиако сакате повеќе ставки За Промоција, Ве Молиме Само Кликнете Овде : Пролет Трендовски Попуст/Летен Клиренс За Заштеда/Ново Пристигнување 2023сигхарт(1инч=2,54 см) : Ве Молиме Дозволете 0,5-59инч Се Разликува Поради Рачно Мерење, Благодарам!Големина. Големина.29 " Должина : 72см/28. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 88см/34.50 " Должина : 70см/27.Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини на сликата пред да нарачате. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 120см/47. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 114см/44. ●Гаранција по Продажбата●ние Сме професионална продавница за женска облека, ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какво било прашање. Меките кратки ракави и класичниот стил додаваат модерен и симпатичен допир, што ја прави оваа кошула задолжителна за вашата летна гардероба. Тоа ќе ве направи пејзаж во секоја пригода. ●Прилика} овој разноврсен врв со кратки ракави е многу погоден за секоја пригода, особено за секојдневно носење, работа, училиште, забава, шопинг, запознавање, надвор, патување, концерт, одмор, стил на трчање. Мекиот и лесен материјал на блузата обезбедува удобно и воздушно искуство при носење во летните денови. летниот врв со кратки ракави е совршено носење со фармерки, шорцеви, слаби, спортски панталони и здолништа. Добредојдовте Во Продавницата РКЗДСР (◕ ᴗ◕✿)Ви Посакувам пријатно шопинг искуство ВО РКЗДСР online 24 часа онлајн : Професионален 24-часовен тим за услуги може да ви помогне секогаш кога ви треба, со нетрпение ја очекуваме вашата е-пошта и повратни информации од искуството ➥ ➥ брза Испорака : Испорачана На Време во Рок од 48 часа.65 "Ракав : 47см/18. €Клучни Зборови} Широки Кошули За Жени Памук; Преголема Маица За Женско Пакување; Фустани Со Маици За Жени 2022; Преголеми Графички Маици За Жени Гроздобер; Кошули За Жени Трендовски Секси Секојдневни; Темносини Кошули За Жени Памук; Трендовски Кошули За Жени; Роденден На Сирена Кошула; Женски Работни Кошули Со Долг Ракав; Изветвени Кошули За Жени Мама; Убави Кошули За Жени Лето; Крава Печатење Кошула Жени Резервоарот Врвот; Женски Кошули И Блузи За Работа; Облечени Кошули За Жени Трендовски; Fall Кошули Жени Лате ;amамбреј Кошула Жени Плус;.

Карактеристики на производот

Поврзани производи