Ниуер Дами Лабава Екипажот Вратот Туника Блуза Жени Мода Маица Тече Празник Ручаше Повик Летни Врвови

Ниуер Дами Лабава Екипажот Вратот Туника Блуза Жени Мода Маица Тече Празник Ручаше Повик Летни Врвови

Во продавницата
DEN 287.84
Стока:

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Блузи Со Точки, Женска Секојдневна Маица, Тип На Тепих Со Кратки Ракави : Точки, Возбудлива Боја : Бела, Розова, Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, ХЛ (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Полиестер, 35% Памучно Деколте : Ѓердан На Екипажот : Колк Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето, Fall,Зима,Сите Сезони Прилики : Погоден За Секојдневно Носење,Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни Карактеристики : 1. Ткаенина : Лабавите Кошули За Жени се составени од Полиестер и Памук, Лесни, Меки и Удобни за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Различна Графика За Избор. Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Во Пролет и Лето!3. Карактеристика : Женска Лабава Маичка За Возбуда, Женска Блуза Со Точки, Женски Врвови Од Шифон Туника На Вратот На Екипажот4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женска Летна Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Летни Врвови За Жени, Секојдневни Маици Со Кратки Ракави За Жени, Широки Кошули За Жени Работат Секојдневно, Секојдневно Носење, Врвови Од Туника За Носење Со Хеланки, Слатки Врвови за Жени. Материјал-65%Полиестер, 35% Памук. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Ова Полка Точки Одмор Блузи За Жени Лето Краток Ракав Екипажот Вратот Набори Возбуда Маици, Останува Пријатна и Удобна Додека Ви Се Случува Да И Од Тренингот или Одмор Сесија Во Оваа Мека И Еластична Плисирана Со Странични Блузи. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Летни Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Женските Блузи И Блузи Лесно Можат Да се Спарат со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Карактеристики на производот

Поврзани производи