Skpblutn Женски Летни Блузи Блуза Плус V Вратот Туника Маица Печатени Повик Големина Лабава Лето Плисирани Блуза Блузи За Жени Сина

Skpblutn Женски Летни Блузи Блуза Плус V Вратот Туника Маица Печатени Повик Големина Лабава Лето Плисирани Блуза Блузи За Жени

Во продавницата
DEN 1.33
Стока:

Skpblutn Женски Летни Блузи Блуза Плус V Вратот Туника Маица Печатени Повик Големина Лабава Лето Плисирани Блуза Блузи За Жени Сина S1. Според светлината и различните компјутерски монитори, бојата може да биде малку поинаква како што покажуваат сликите.2. Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да ја нарачате оваа ставка, тоа е вистинската големина. Покрај тоа, дозволете грешка од 1-3см поради рачно мерење. Вашето разбирање и поддршка се високо ценети.3. Упатства за Нега на ткаенина : Машинско Перење, не Белење, Пеглање Без Висока Температура, Избегнувајте прекумерна Изложеност. Висок квалитет И сосема нов дизајн Големина : S Биста : 96cm/37.80" Рамо : 40cm/15.75" Должина : 68cm/26.77" Големина : M Биста : 102cm/40.16" Рамо : 41.5 cm/16.34" Должина : 70cm/27.56" Големина : L Биста : 108cm/42.52" Рамо : 43cm/16.93" Должина : 72cm/28.35" големина : xl Биста : 114cm/44.88" рамо : 44.5 cm/17.52" Должина : 74cm/29.13" големина : Xxl биста : 120cm/47.24" рамо : 46cm/18.11" Должина : 76cm/29.92" големина : Xxxl биста : 126см/49.61" рамо : 47.5 см/18.70" должина : 78см/30.71". Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да поставите купување и можете совршена големина за себе. ●Материјал Qloyester. ●Пакети€1pc врвот. женски врвови/врвови за жени/летни врвови за жени/пролет/зелена/бела/црна/црвена/розова/жолта/сина/портокалова/вино.

Карактеристики на производот

Поврзани производи