fvwitlyh Глуждот Чизми За Жени Чизми За Жени Големина Дами Топло Снег Чизми Рамни Чизми Обични Чевли Мода Мека Пета Чизми За Жени Големина 11

fvwitlyh Глуждот Чизми За Жени Чизми За Жени Големина Дами Топло Снег Чизми Рамни Чизми Обични Чевли Мода Мека Пета Чизми За

Во продавницата
DEN 671.84
Стока:

Чизми За Жени Големина 10 Дами Топли Снежни Чизми Рамни Чизми Секојдневни Чевли Модни Меки Буци Чизми За Потпетици За Жени големина 11 горниот Материјал : Полиестер. Единствен Материјал : Гума. Пети Стил : Тркалезна пети. Пета Висок Стил : Рамна Пета. Метод На Затворање : Поштенски. Чевли Пета Висока : 3см/1.2". Висина на платформата : 1,5 см/0,6". Вклучени : 1 ПАР ЧЕВЛИ КВАЛИТЕТ : Изработени од Висококвалитетни Материјали, Овие Чизми За Лизгање Се Погодни за Целогодишно Носење, Со Удобна Амортизирана Влошка и Цврст Вештачки Надворешен Ѓон. Карактеристики : Рамни И Кадифени Чизми За Снег, Површината Има Водоотпорна Функција, Но Не Се Препорачува Натопување Во Вода. Повод : Секојдневен/Формален/Работа/Одмор/Канцеларија/Пешачење/Запознавање / Дома/Училиште/Шопинг/На Отворено Итн. Обични Пролетни И Есенски Чизми Со Затворен Прст Потресена Вештачка Кожа Наредени Топли Чизми За Одење На Пета.

Карактеристики на производот

Поврзани производи