Lugz женски мантија здраво моден чизми

Lugz женски мантија здраво моден чизми

Во продавницата
DEN 639.84
Стока:

Додадете стил и алатка со солиден и сигурен женски мантија Здраво. Одликувајќи се со удобност со удобност и надворешна плоча отпорна на лизгање, ќе се чувствувате сигурно и заземјен со секој чекор што ќе го преземете. Перничена влошка за дополнителна удобност. Синтетички нубук горниот. Издржлива синтетичка гума од отпорна на лизгање. Затегнете со затворање на кука за брзина за удобно вклопување. Поставата за дишење. Подготвена јака и јазик за удобно вклопување.

Карактеристики на производот

Поврзани производи