Без графикони графички худи, големини xs-xxxl

Без графикони графички худи, големини xs-xxxl

Во продавницата
DEN 192.00
Стока:

Подготвени сте за секојдневно освежување? Започнете без графички худи на границите. Оваа пријатна качулка треперува со суптилни акценти на rhinestone на ракавите, и има корисен џеб за торбичка и преголема вклопување што го прави совршен да се спари со хеланки. Доволно удобно за да се карате дома, доволно стилски за обични излегувања, тоа е опуштениот изглед што го баравте. Само на. Материјал : 51% памук/49% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено и преголемо. Деколте : прикачен аспиратор со вратоврска за влечење. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со рамо на капка. Ockебови : Предниот џеб од кенгур. Карактеристики : графички однапред; Акценти на Rhinestone кај ракавите; ребрести манжетни и полите; Супер-меко чувство. Графички худи со ригистони за јуниори од без граници.

Карактеристики на производот

Поврзани производи