Паметен и Секси Женски Максимален Градник За Деколте, Стил СА276

Паметен и Секси Женски Максимален Градник За Деколте, Стил СА276

Во продавницата
DEN 271.04
Стока:

Има склекови, а потоа ИМА СКЛЕКОВИ! Името кажува се. Ако сакате да добиете екстремен лифт, штотуку го најдовте. Овој градник додава 2 големини на чаши и гарантирано ќе ви го даде va-va voom за кој секогаш сонувате. На Паметни И Секси ние веруваме дека секоја жена треба да тргне да изгледа и да се чувствува најдобро секој ден. Тоа не е секогаш лесно со работни места, обврски и луди распореди - но размислувањето за себе е исто така важно! Долна облека не треба да биде само за специјални прилики, а со совршен стил и вклопување, ви олеснуваме да изгледате и да се чувствувате секси по неверојатно паметни цени. Додава 2 големини на чаши веднаш! Овој градник со бомба со обликувана двојна испакнатина, подлогата за склекови ве крева нагоре и навнатре додавајќи го деколтето и полнотата што ги посакувате. Овој екстремен градник за склекови е комплетен со потпора под жица за дополнително подигнување нагоре. Најдобар градник за склекови за врвови со низок крој, нурнатото деколте го истакнува вашето новооткриено целосно деколте. Овој градник за склекови, исто така, работи добро под тесна облека за да создаде фигура со повеќе песочен часовник. Достапно во целата чипка за специјални прилики, мазни чаши со нежни крилја од тантела и мрежеста или сатенска ткаенина за да се постават мазни под облеката за секојдневно носење. Достапни во мазни микро, мрежа или сатен, и чипка маица градници, деталите го прави ова вашиот најубав основните уште. Прилагодливи ремени и задна кука и затворање на очите за флексибилно вклопување. За дополнително деколте, затегнете ги ремените дури и повеќе од вообичаено за дополнителен лифт. Центарот гор лак и скапоцен камен детали се совршен центар за вашиот нов деколте (не се вклучени во решетката стилови). Овој женски градник се спојува во задниот дел со мека кука и затворање на очите. Сите големини имаат два реда спојки, висината на куката и окото варира во зависност од големината.

Карактеристики на производот

Поврзани производи