Уникатни поволни цени, женски искра, халтер, коктел коктел елек, кошула, камизола врвови

Уникатни поволни цени, женски искра, халтер, коктел коктел елек, кошула, камизола врвови

Во продавницата
DEN 3.00
Стока:

Лесен, анти-брчки, светло истегнување и удобно за целодневно носење благодарение на меко-обложената ткаенина. Облекувајќи се за забави, клуб, Ноќта на вештерките, сценските настапи, матурска, топки, хип -хоп, костуми, танцување, коктели, датира, улици, барови, базен, плажа, дневно носење, слободно време, секојдневно, итн. Неправилна сјајна ткаенина. Пар со хеланки, здолништа, шорцеви и фармерки за да го покажете вашиот женски гроздобер. Машинско миење внатре во торба. Мерење (во инчи) Меѓународна големина градите на градите - 35 7/8s - 37 3/4 M 39 3/4 L - 42 7/8xl - 46 1/8 Единствени поволни цени за женски искра коктел коктел коктел маица за кошула камизола врвови злато m 96% полиестер, 4% спандекс. Увезени. Миење на рацете. Пролет/лето. Опуштено вклопување. Без ракави. Вратот на екипажот.

Карактеристики на производот

Поврзани производи