Бааахх Хумбуг Симпатична БЕЛА Женска Кошула Х-Мас Присутни

Бааахх Хумбуг Симпатична БЕЛА Женска Кошула Х-Мас Присутни

Во продавницата
DEN 1.67
Стока:

Хо Хо Хо! Божиќ е тука, најдобро и најубаво време од годината! Божиќ значи подароци и подароци значи хаотичен шопинг! Направете го вашиот хаотичен шопинг лесен! Прекрасни божиќни подароци или празнични идеи за подароци за вашето семејство, пријатели, вашиот значаен друг, па дури и за себе! Направете божиќен шопинг забавен и испланирајте семејно патување со соодветни Божиќни маици! Спарете ги Нашите Божиќни графички кошули со Други Божиќни Кардигани или фланели за да го осветлите празничниот дух. Останете слатки и тренди со додавање на овие врвови во вашата секојдневна Гардероба За божиќна сезона! ВГРАДЕНА КОШУЛА - за поблиско вклопување, нарачајте 1-2 големини нагоре нашите женски кошули работат помали од Американската стандардна големина **Совети За Големина * * најдобар начин да ја добиете вистинската големина е да измерите кошула што ја поседувате и да ги споредите ширината и големината на градите со нашата табела со големини. МЕКА ТКАЕНИНА-Изработена од 100% памук со прстен (Хедер Греј 85/15 Памук/Вискоза), висококвалитетен, washимски измиен лесен материјал 1 кошула по нарачка. ВИСОК КВАЛИТЕТ - стотици слатки и смешни дизајни се печатат со еколошко печатење на база на вода.

Карактеристики на производот

Поврзани производи