Виского Женски Дводелни Панталони Костум, Еднобојна Блуза Со Долги Ракави и Еластични Шорцеви За Половината

Виского Женски Дводелни Панталони Костум, Еднобојна Блуза Со Долги Ракави и Еластични Шорцеви За Половината

Во продавницата
DEN 0.33
Стока:

Уникатен Стил, Префинет привлечен, Модерен и Шармантен . Големина(см) Tttttttttt TTTtops Должина : t74t Bust : t104t Shoulder : t54tsleve : t54 Tshors Должина : t37t Hip : t106пресврт : t62. М t Tops Должина : t75t Bust : t108t Shoulder : t55tsleve : t55 Tshors Должина : t38t Hip : t110пресврт : t66. L Ttops Должина : t76t Bust : t112t Shoulder : t56tsleve : t56 Tshors Должина : t39t Hip : t115пресврт : t71. XL Ttops Должина : t77, 5t Bust : t118t Shoulder : t57, 5tsleve : t57, 5t Shorts Должина : t40, 5t Hip : t120пресврт : t76. ttttttttt TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTtops Должина : t29. 13 t Bust : t40. 94 tsholder : t21.26 tsleve : t21.26 Tshors Должина : t14.57 thip : t41.73 пресврт : t24.41. М t Tops Должина : t29, 53 t Bust : t42, 52 tsholder : t21, 65 tsleve : t21, 65 tshors Должина : t14, 96 t Hip : t43, 31 пресврт : t25, 98 . L Ttops Должина : t29. 92 t Bust : t44. 09 tsholder : t22. 05 tsleve : t22. 05 Tshors Должина : t15. 35 t Hip : t45. 28 пресврт : t27. 95 . XL Ttops Должина : t30, 51 t Bust : t46, 46 t Shoulder : t22, 64 tsleve : t22, 64 tshors Должина : t15, 94 t Hip : t47, 24 пресврт : t29, 92 . Спецификации : . Материјал : мешавина од памук. Сезона : Пролет/ Лето/ Aut. Пол : Женски. Боја : Светло Сина/ Светло Каки/ Кајсија/ Црна. Шема : Цврста боја. Јака : V-вратот. Должина На Ракавот : Долго. Должина На Панталони : Кратко. Стил : Секојдневен/ Модерен. Повод : Дневно/ Забави/ Одмор/ Крајбрежје/ На Отворено/ Празници. Забелешки : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Содржина На Пакетот : . 1 х Блуза. 1 х шорцеви. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од висококвалитетна ткаенина од памучна мешавина, мека и пријателска за кожата, отпорна на абење и еластична, дише и апсорбира пот, лесна за перење и брзо сушење, удобна за носење. Изглед : блузата Со долги ракави Со Копче V-вратот и еластичните шорцеви со врвки за половината се дизајнирани во еднобојна, едноставна и стилска боја. Боја на големина : S/ M/ L/ XL, четири големини се достапни за вас, лесно се прилагодуваат на која било фигура, ве молиме проверете ги деталите за нашите производи во спецификациите; боја : црна/ светло каки/ светло сина/ кајсија. Прилики : Идеален И За внатрешни и за надворешни настани, совршен за домашна облека, забава, одмор, одмор, патување, крајбрежје, плажа, состаноци, шопинг и секојдневен живот итн. Модерен Костум : костумот за панталони може да ви заштеди време на соодветна облека и да ви донесе погодност.

Карактеристики на производот

Поврзани производи