Женски Кружен Врат Обичен Пуловер Со Долг Ракав Плетен Џемпер Плетен Џемперumn Зима Моден Џемпер

Женски Кружен Врат Обичен Пуловер Со Долг Ракав Плетен Џемпер Плетен Џемперumn Зима Моден Џемпер

Во продавницата
DEN 1.67
Стока:

Име на ткаенина : плетенглавен состав на ткаенина : акрилик главната компонента на ткаенината 2 : состав на акрилна Постава : состојка од полиестерски влакна (полиестер)содржина : 30% -50% Стил : Секојдневен Модел : Дебелина На Цврста Боја : обична предиво : Дебелина : Дебел Стил : форма на комбинација на пуловеркомбинација : едноделен комплет : должина на лабава облека : должина на средна должина (Тип на Јака од 65 См : должина на тркалезниот врат : Девет Точки Тип На Ракав : боја на ракави за кукли : бела, Каки, розова, жолта, виолетова, зелена, Црна, Темно Сива, Светло Сива, Црвена ' Рѓа, Светло Црвена, небесно сина боја : xs,s,M,L,xl,xxl,xxxlcontent на главните состојки на ткаенината : 71% -80% содржина на главната состојка на ткаенината 2 : 71% -80% појавување : овој плетен врв со балонски ракав е совршен за спарување Со Фармерки, здолништа, хеланки, дворски панталони и е многу стилски. Карактеристики : Стилски и секојдневен дизајн, супер мек и густ пуловер на ткаенина, што ви овозможува да доживеете извонредна удобност. ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Совршен За секојдневно носење, мек и удобен, на отворено и дома. Направете да се чувствувате пријатно во пролет ,umn и зима.

Карактеристики на производот

Поврзани производи