Правда за девојчиња за девојчиња, бикини за капење, големини 5-18

Правда за девојчиња за девојчиња, бикини за капење, големини 5-18

Во продавницата
DEN 1.33
Стока:

Направете бранови во ова пливање бикини поставени од правда! Ова симпатично бикини доаѓа во текстурирана ткаенина од пуканки, и има детали од предниот јазол, долниот рафла на колковите и табулаторот за лого на метал круг. Тој е нареден со рециклиран полиестер и школка е направена од 92% поли и 8% текстура на пуканки со спандекс. Увезени. Правдата е ваш бренд за една станица за најжешките трендови за девојчиња меѓу девојчињата, славејќи го уникатното чувство на себе за себе .. и стил! Текстурирано бикини сет. Детали за руфла, јазол фронт. Градски влошки во средна големина и нагоре. 92% поли и 8% текстура на пуканки со спандекс. Рециклирана постава. Машина за перење.

Карактеристики на производот

Поврзани производи